ПОД ПРИЦЕЛ

Българският Клюкарник

Последният кючек на ИТН и Слави в скута на Пеевски! Чао – чао, Бамбина Балабанов!

ИТН или са загубили връзка с реалността или се опитват да ни внушат паралелна реалност. Ето защо:

16 април 2025, Станислав Балабанов: Ако усетим и минимално участие на ДПС-Ново начало, ИТН ще напуснат властта.

19 септември, Делян Пеевски: Това правителство оцелява благодарение на мен. Всеки ден поставям темите, всеки ден разговарям с министрите.

21 септември, отново Балабанов: Правителството върви към пълен мандат и се управлява от три формации.

Само част от паралелната реалност, която се опитват да ни внушат.

Гласуването по последния вот на недоверие срещу правителството:

Ружа Райчева

Вместо Сглобка – Слепка

Преди имахме “сглобка”, сега имаме “слепка”.
Преди да изляза от вкъщи, гледах Балабанов в обедните новини – откъс от сутрешното му участие. Той май вече наистина не знае на кой свят се намира, или много му се иска да е така, както си го плещи. По-скоро е изгубил връзка с реалността.
Това е последният кючек на ИТН.
И “Чао, чао, бамбина!”.

Стоян Тончев

Bnews.bg